Urolog Dziecięcy dr Marek Górniak
Cewnik po operacji spodziectwa

mój synek 3 letni miał 2 dni temu operacje spodziectwa rowkowego wszytko wydaje się być ok ale cierpi z powodu swędzenia odbytu pręży się.Trzęsie i krzyczy dupka mnie boli !dlaczego tak się dzieje?


Witam, jeśli ma cewnik w pęcherzu to jest to absolutnie normalne i jedyne co może mu ulżyć to zapobieganie zaparciom.  Twardy stolec przez sąsiedztwo napiera na cewnik i zwiększa dyskomfort w tej okolicy. Jeśli cewnik szwankuje i chłopiec sika obok, a jest drożny i nie pozaginany, to lepiej taki cewnik usunąć. Poza tym cierpliwości - niestety takie są uroki cewnika i choć są wyjątki to ogólnie dzieci znoszą go źle. Co gorsza, charakterystyczne jest występowanie tych dolegliwości w godzinach nocnych.

Jeśli cewnika już nie ma to pomyśleć o zakażaniu dróg moczowych, choć jest bardzo mało prawdopodobne bo rozwinęło się na przestrzeni tak krótkiego czasu.


Aktualności
11-01-2018 10:23:00 Problemy z rejestracją/call center CENTERMEDu.

Okresowo otrzymuję od Państwa informacje o problemach z dodzwonieniem się do rejestracji/call center CENTERMED-u. Niestety takie sytuacje zdarzają się kilka dni w miesiącu.

... czytaj więcej
02-01-2018 10:45:00 Kontrakt z NFZ na rok 2018 z zakresu urologii dziecięcej

W CENTERMEDzie wykonuję obecnie zabiegi operacyjne z zakresu urologii dziecięcej w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowie. Wysokość kontraktu jest zadowalająca, zabiegi wykonywane  na bieżąco.

... czytaj więcej
25-09-2017 21:16:00 Kontrakt z NFZ na 4-ty kwartał 2017

Według otrzymanych dzisiaj informacji CENTERMED przedłużył kontrakt z NFZ z zakresu urologii dziecięcej do końca roku. Wszystkie zaplanowane zabiegi dla chorych ubezpieczonych odbędą się planowo, nieodpłatnie w ramach kontraktu.

... czytaj więcej
Kontakt
Telefon do rejestracji:

(12) 370-82-00


Adres CENTERMED Kraków

ul. Św. Łazarza 14, Kraków

Przyjmuje codziennie od 9 rano,
jedynie w poniedziałki od 16stej.

Czwartki to dni w całości przeznaczone
na leczenia operacyjne.
____________________________
Pacjentom z okolic Wieliczki, gdzie sam mieszkam, proponuję wizyty w Centrum Medycznym 

BIOTAMED, ul. Wincentego Pola 4a, Wieliczka

w poniedziałki od 08:00

telefon rejestracji:

12 307 03 44

 ___________________________

Dla chorych z Podhala i okolic wygodniejsze może być spotkanie w ALLMEDICe w Nowym Targu. Jest świetnie działająca firma z bardzo dobrymi warunkami lokalowymi i sprzętowymi.

telefon do rejestracji:

18 265 74 88

___________________

Jak do nas dojechać:

Urolog Dziecięcy dr Marek Górniak