Urolog Dziecięcy dr Marek Górniak
Cewnik po operacji spodziectwa

mój synek 3 letni miał 2 dni temu operacje spodziectwa rowkowego wszytko wydaje się być ok ale cierpi z powodu swędzenia odbytu pręży się.Trzęsie i krzyczy dupka mnie boli !dlaczego tak się dzieje?


Witam, jeśli ma cewnik w pęcherzu to jest to absolutnie normalne i jedyne co może mu ulżyć to zapobieganie zaparciom.  Twardy stolec przez sąsiedztwo napiera na cewnik i zwiększa dyskomfort w tej okolicy. Jeśli cewnik szwankuje i chłopiec sika obok, a jest drożny i nie pozaginany, to lepiej taki cewnik usunąć. Poza tym cierpliwości - niestety takie są uroki cewnika i choć są wyjątki to ogólnie dzieci znoszą go źle. Co gorsza, charakterystyczne jest występowanie tych dolegliwości w godzinach nocnych.

Jeśli cewnika już nie ma to pomyśleć o zakażaniu dróg moczowych, choć jest bardzo mało prawdopodobne bo rozwinęło się na przestrzeni tak krótkiego czasu.


Aktualności
25-09-2017 21:16:00 Kontrakt z NFZ na 4-ty kwartał 2017

Według otrzymanych dzisiaj informacji CENTERMED przedłużył kontrakt z NFZ z zakresu urologii dziecięcej do końca roku. Wszystkie zaplanowane zabiegi dla chorych ubezpieczonych odbędą się planowo, nieodpłatnie w ramach kontraktu.

... czytaj więcej
04-07-2017 21:08:00 Kontrakt z NFZ na trzeci kwartał 2017 z urologii dziecięcej

Według właśnie otrzymanych informacji NFZ przedłużył kontrakt dla CENTERMED-u z zakresu urologii dziecięcej na 3-ci kwartał 2017 roku. Obejmuje on zabiegi w trybie jednego dnia oraz połączone z krótką (do dwóch dni) hospitalizacją.

... czytaj więcej
10-05-2017 21:49:00 Kontrakt z NFZ zaplanowany do czerwca 2017 przekroczony

Po rozliczeniu kontraktu za kwiecień okazuje się, że pozostała liczba punktów kontraktu jest mniejsza niż wykonywana przeciętnie przez miesiąc.

... czytaj więcej
Kontakt
Telefon do rejestracji:

(12) 370-82-00


Adres CENTERMED Kraków

ul. Św. Łazarza 14, Kraków

Przyjmuje codziennie od 9 rano,
jedynie w poniedziałki od 16stej.

Czwartki to dni w całości przeznaczone
na leczenia operacyjne.
____________________________
Pacjentom z okolic Wieliczki, gdzie sam mieszkam, proponuję wizyty w Centrum Medycznym 

BIOTAMED, ul. Wincentego Pola 4a, Wieliczka

w poniedziałki od 08:00

telefon rejestracji:

12 307 03 44

 

Jak do nas dojechać:

Urolog Dziecięcy dr Marek Górniak