Urolog Dziecięcy dr Marek Górniak
Stan po operacji stulejki

Dzień dobry, syn w wieku 8 lat miał robioną plastykę napletka (stwierdzono stulejkę, robił się balonik przy oddawaniu moczu, maść sterydowa nie pomogła, nie miał nigdy stanów zapalnych). Obecnie ma 11 lat, nie ma problemów z oddawaniem moczu, ale może odsłonić skórkę z prącia tylko troszeczkę. Czy kolejny zabieg częściowego lub całkowitego obrzezania powinien mieć przed czy po okresie dojrzewania?

nie ma tu jakichś szczególnie istotnych chirurgicznych czynników wpływających na wybór momentu kolejnej plastyki. Dla emocjonalnego komfortu nastolatka zrobiłbym zabieg bez zwłoki, by nie żył ze świadomością,  że czeka go jeszcze przykra operacja. Być może nie będzie konieczne całkowite obrzezanie - proszę to przemyśleć. W CENTERMEDZIE od 1 listopada ustalane będą terminy zabiegów na przyszły rok.

Aktualności
11-01-2018 10:23:00 Problemy z rejestracją/call center CENTERMEDu.

Okresowo otrzymuję od Państwa informacje o problemach z dodzwonieniem się do rejestracji/call center CENTERMED-u. Niestety takie sytuacje zdarzają się kilka dni w miesiącu.

... czytaj więcej
02-01-2018 10:45:00 Kontrakt z NFZ na rok 2018 z zakresu urologii dziecięcej

W CENTERMEDzie wykonuję obecnie zabiegi operacyjne z zakresu urologii dziecięcej w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowie. Wysokość kontraktu jest zadowalająca, zabiegi wykonywane  na bieżąco.

... czytaj więcej
25-09-2017 21:16:00 Kontrakt z NFZ na 4-ty kwartał 2017

Według otrzymanych dzisiaj informacji CENTERMED przedłużył kontrakt z NFZ z zakresu urologii dziecięcej do końca roku. Wszystkie zaplanowane zabiegi dla chorych ubezpieczonych odbędą się planowo, nieodpłatnie w ramach kontraktu.

... czytaj więcej
Kontakt
Telefon do rejestracji:

(12) 370-82-00


Adres CENTERMED Kraków

ul. Św. Łazarza 14, Kraków

Przyjmuje codziennie od 9 rano,
jedynie w poniedziałki od 16stej.

Czwartki to dni w całości przeznaczone
na leczenia operacyjne.
____________________________
Pacjentom z okolic Wieliczki, gdzie sam mieszkam, proponuję wizyty w Centrum Medycznym 

BIOTAMED, ul. Wincentego Pola 4a, Wieliczka

w poniedziałki od 08:00

telefon rejestracji:

12 307 03 44

 ___________________________

Dla chorych z Podhala i okolic wygodniejsze może być spotkanie w ALLMEDICe w Nowym Targu. Jest świetnie działająca firma z bardzo dobrymi warunkami lokalowymi i sprzętowymi.

telefon do rejestracji:

18 265 74 88

___________________

Jak do nas dojechać:

Urolog Dziecięcy dr Marek Górniak