Urolog Dziecięcy dr Marek Górniak
Nagminni "zmieniacze" terminu zabiegu

Zdarzają się pacjenci, którzy mając jednoznacznie chore dziecko (przepuklina, niezstąpione jądro) notorycznie zmieniają termin. Prawdopodobnie chcą mieć termin w ramach NFZ ciągle "zarezerwowany", a jednocześnie boją się poddać dziecko zabiegowi. Ludzie Ci postępują skrajnie egoistycznie blokując terminy , które mogliby wykorzystać inni chorzy, nie mówiąc już o zupełnym braku szacunku dla czasu mojego czy zespołu z którym mam przyjemność pracować.

Oczywiście rzeczą zrozumiałą jest to, że dziecko wypada z zabiegu z powodu infekcji, ale kiedy takie tłumaczenie się powtarza daje się w tym wyczuć "kombinowanie". Te przypadki dokumentuję starannie (wszystkie zaplanowane zabiegi są zgłoszone na listę oczekujących NFZ) i myślę, że Narodowy Fundusz Zdrowia zacznie wobec takich postaw wyciągać konsekwencje z urzędniczą wrażliwością.

Aktualności
25-09-2017 21:16:00 Kontrakt z NFZ na 4-ty kwartał 2017

Według otrzymanych dzisiaj informacji CENTERMED przedłużył kontrakt z NFZ z zakresu urologii dziecięcej do końca roku. Wszystkie zaplanowane zabiegi dla chorych ubezpieczonych odbędą się planowo, nieodpłatnie w ramach kontraktu.

... czytaj więcej
04-07-2017 21:08:00 Kontrakt z NFZ na trzeci kwartał 2017 z urologii dziecięcej

Według właśnie otrzymanych informacji NFZ przedłużył kontrakt dla CENTERMED-u z zakresu urologii dziecięcej na 3-ci kwartał 2017 roku. Obejmuje on zabiegi w trybie jednego dnia oraz połączone z krótką (do dwóch dni) hospitalizacją.

... czytaj więcej
10-05-2017 21:49:00 Kontrakt z NFZ zaplanowany do czerwca 2017 przekroczony

Po rozliczeniu kontraktu za kwiecień okazuje się, że pozostała liczba punktów kontraktu jest mniejsza niż wykonywana przeciętnie przez miesiąc.

... czytaj więcej
Kontakt
Telefon do rejestracji:

(12) 370-82-00


Adres CENTERMED Kraków

ul. Św. Łazarza 14, Kraków

Przyjmuje codziennie od 9 rano,
jedynie w poniedziałki od 16stej.

Czwartki to dni w całości przeznaczone
na leczenia operacyjne.
____________________________
Pacjentom z okolic Wieliczki, gdzie sam mieszkam, proponuję wizyty w Centrum Medycznym 

BIOTAMED, ul. Wincentego Pola 4a, Wieliczka

w poniedziałki od 08:00

telefon rejestracji:

12 307 03 44

 

Jak do nas dojechać:

Urolog Dziecięcy dr Marek Górniak