Urolog Dziecięcy dr Marek Górniak
Zasady na stronie

1. Kompetencja
Wszelkie informacje medyczne lub zdrowotne zamieszczane na stronie marekgorniak.pl pochodzą od dr med. Marka Górniaka,specjalisty urologii dziecięcej i chirurgii dziecięcej. 
  
2. Komplementarność
Strona marekgorniak.pl uzupełnia, a nie zastępuje bezpośredniego kontaktu na linii pacjent - lekarz. Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne błędy, ani żadnych konsekwencji, które mogą wyniknąć z zastosowania informacji tu zawartych.
Strona może być traktowana jedynie jako informacja uzupełniająca  dla Rodziców dzieci borykających się z problemami wad ukłądu moczowego i jedynie jako taki został stworzony.


3. Poufność
Witryna nie zbiera w trakcie jej odwiedzania żadnych danych służących identyfikacji danych osobowych osób korzystających z serwisu.

 
4. Atrybucja
Wszelkie artykuły pochodzące od autorów zewnętrznych zawierają o nich informację. W przypadku, gdy materiał zamieszczony na stronie marekgorniak.pl nie zawiera informacji o autorze oznacza to, iż został opracowany przez autora witryny.


5. Profesjonalizm
Aktualny adres do administratora to: admin@marekgorniak.pl.


6. Jawność finansowania
Strona marekgorniak.pl jest  finansowana jest ze źródeł prywatnych autora. Nie otrzymuje żadnego wsparcia finansowego z zewnątrz.

7. Uczciwość w reklamie i polityka redakcyjna
Strona marekgorniak.pl nie umieszcza żadnych reklam. Wzmiankowanie niektórych placówek medycznych ma charakter informacyjny.
Bannery umieszczone na stronie głównej pochodzą z wymiany linków z innych stron o podobnej tematyce, które autor uważa za szczególnie wartościowe. Również względy merytoryczne decydują o umieszczeniu niektórych stron o podobnej tematyce w zakładce linki.

Aktualności
16-06-2019 10:19:00 Limit kontraktu z NFZ z zakresu urologii dziecięcej za rok 2019 wyczerpany

W chwili obecnej, na dzień 17.5.2019,  wstrzymuję wyznaczanie terminów zabiegów refundowanych przez NFZ na bieżący rok. Zabiegi rozliczone do końca maja oraz już zaplanowane do końca roku wyczerpują limit kontraktu.  Zainteresowani mogą zostać wpisani na listę oczekujących, która będzie realizowana w przyszłym roku, lub wcześniej w przypadku zwolnienia terminów już zaplanowanych bądź aneksowania tegorocznego kontraktu przez NFZ. Terminy już wyznaczone będą oczywiście realizowane w ramach kontraktu.

... czytaj więcej
08-03-2019 20:51:00 Zaplanowane zabiegi spodziectwa - ważna informacja

W związku ze zmianami sposobu kontraktowania i wymogami stawianymi przez NFZ zabiegom spodziectwa informuję, że nie ma już konieczności pozostawania w oddziale 2 dni.

... czytaj więcej
26-11-2018 8:40:00 Kontrakt z zakresu urologii dziecięcej w roku 2019

W roku 2019 kontrakt z NFZ na zabiegi operacyjne bedzie funkcjonował tak jak w latach poprzednich. Wysokość kontraktu wystarcza na płynne funkcjonowanie przez prawie cały rok. Czas oczekiwania na zabiegi w trybie jednego dnia nie przekracza jednego miesiąca, natomiast na zabiegi połączone z pobytem (zwykle są to zabiegi spodziectwa) 3 miesięcy. 

... czytaj więcej
Kontakt
Telefon do rejestracji:

(12) 370-82-00


Adres CENTERMED Kraków

ul. Św. Łazarza 14, Kraków

Przyjmuje codziennie od 9 rano,
jedynie w poniedziałki od 16stej.

Czwartki to dni w całości przeznaczone
na leczenia operacyjne.
____________________________
Pacjentom z okolic Wieliczki, gdzie sam mieszkam, proponuję wizyty w Centrum Medycznym 

BIOTAMED, ul. Wincentego Pola 4a, Wieliczka

w poniedziałki od 08:00

telefon rejestracji:

12 307 03 44

 ___________________________

Jak do nas dojechać:

Urolog Dziecięcy dr Marek Górniak