Urolog Dziecięcy dr Marek Górniak
Zasady na stronie

1. Kompetencja
Wszelkie informacje medyczne lub zdrowotne zamieszczane na stronie marekgorniak.pl pochodzą od dr med. Marka Górniaka,specjalisty urologii dziecięcej i chirurgii dziecięcej. 
  
2. Komplementarność
Strona marekgorniak.pl uzupełnia, a nie zastępuje bezpośredniego kontaktu na linii pacjent - lekarz. Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne błędy, ani żadnych konsekwencji, które mogą wyniknąć z zastosowania informacji tu zawartych.
Strona może być traktowana jedynie jako informacja uzupełniająca  dla Rodziców dzieci borykających się z problemami wad ukłądu moczowego i jedynie jako taki został stworzony.


3. Poufność
Witryna nie zbiera w trakcie jej odwiedzania żadnych danych służących identyfikacji danych osobowych osób korzystających z serwisu.

 
4. Atrybucja
Wszelkie artykuły pochodzące od autorów zewnętrznych zawierają o nich informację. W przypadku, gdy materiał zamieszczony na stronie marekgorniak.pl nie zawiera informacji o autorze oznacza to, iż został opracowany przez autora witryny.


5. Profesjonalizm
Aktualny adres do administratora to: admin@marekgorniak.pl.


6. Jawność finansowania
Strona marekgorniak.pl jest  finansowana jest ze źródeł prywatnych autora. Nie otrzymuje żadnego wsparcia finansowego z zewnątrz.

7. Uczciwość w reklamie i polityka redakcyjna
Strona marekgorniak.pl nie umieszcza żadnych reklam. Wzmiankowanie niektórych placówek medycznych ma charakter informacyjny.
Bannery umieszczone na stronie głównej pochodzą z wymiany linków z innych stron o podobnej tematyce, które autor uważa za szczególnie wartościowe. Również względy merytoryczne decydują o umieszczeniu niektórych stron o podobnej tematyce w zakładce linki.

Aktualności
08-03-2019 20:51:00 Zaplanowane zabiegi spodziectwa - ważna informacja

W związku ze zmianami sposobu kontraktowania i wymogami stawianymi przez NFZ zabiegom spodziectwa informuję, że nie ma już konieczności pozostawania w oddziale 2 dni.

... czytaj więcej
26-11-2018 8:40:00 Kontrakt z zakresu urologii dziecięcej w roku 2019

W roku 2019 kontrakt z NFZ na zabiegi operacyjne bedzie funkcjonował tak jak w latach poprzednich. Wysokość kontraktu wystarcza na płynne funkcjonowanie przez prawie cały rok. Czas oczekiwania na zabiegi w trybie jednego dnia nie przekracza jednego miesiąca, natomiast na zabiegi połączone z pobytem (zwykle są to zabiegi spodziectwa) 3 miesięcy. 

... czytaj więcej
11-01-2018 10:23:00 Problemy z rejestracją/call center CENTERMEDu.

Okresowo otrzymuję od Państwa informacje o problemach z dodzwonieniem się do rejestracji/call center CENTERMED-u. Niestety takie sytuacje zdarzają się kilka dni w miesiącu.

... czytaj więcej
Kontakt
Telefon do rejestracji:

(12) 370-82-00


Adres CENTERMED Kraków

ul. Św. Łazarza 14, Kraków

Przyjmuje codziennie od 9 rano,
jedynie w poniedziałki od 16stej.

Czwartki to dni w całości przeznaczone
na leczenia operacyjne.
____________________________
Pacjentom z okolic Wieliczki, gdzie sam mieszkam, proponuję wizyty w Centrum Medycznym 

BIOTAMED, ul. Wincentego Pola 4a, Wieliczka

w poniedziałki od 08:00

telefon rejestracji:

12 307 03 44

 ___________________________

Jak do nas dojechać:

Urolog Dziecięcy dr Marek Górniak