Urolog Dziecięcy dr Marek Górniak
Zasady na stronie

1. Kompetencja
Wszelkie informacje medyczne lub zdrowotne zamieszczane na stronie marekgorniak.pl pochodzą od dr med. Marka Górniaka,specjalisty urologii dziecięcej i chirurgii dziecięcej. 
  
2. Komplementarność
Strona marekgorniak.pl uzupełnia, a nie zastępuje bezpośredniego kontaktu na linii pacjent - lekarz. Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne błędy, ani żadnych konsekwencji, które mogą wyniknąć z zastosowania informacji tu zawartych.
Strona może być traktowana jedynie jako informacja uzupełniająca  dla Rodziców dzieci borykających się z problemami wad ukłądu moczowego i jedynie jako taki został stworzony.


3. Poufność
Witryna nie zbiera w trakcie jej odwiedzania żadnych danych służących identyfikacji danych osobowych osób korzystających z serwisu.

 
4. Atrybucja
Wszelkie artykuły pochodzące od autorów zewnętrznych zawierają o nich informację. W przypadku, gdy materiał zamieszczony na stronie marekgorniak.pl nie zawiera informacji o autorze oznacza to, iż został opracowany przez autora witryny.


5. Profesjonalizm
Aktualny adres do administratora to: admin@marekgorniak.pl.


6. Jawność finansowania
Strona marekgorniak.pl jest  finansowana jest ze źródeł prywatnych autora. Nie otrzymuje żadnego wsparcia finansowego z zewnątrz.

7. Uczciwość w reklamie i polityka redakcyjna
Strona marekgorniak.pl nie umieszcza żadnych reklam. Wzmiankowanie niektórych placówek medycznych ma charakter informacyjny.
Bannery umieszczone na stronie głównej pochodzą z wymiany linków z innych stron o podobnej tematyce, które autor uważa za szczególnie wartościowe. Również względy merytoryczne decydują o umieszczeniu niektórych stron o podobnej tematyce w zakładce linki.

Aktualności
25-09-2017 21:16:00 Kontrakt z NFZ na 4-ty kwartał 2017

Według otrzymanych dzisiaj informacji CENTERMED przedłużył kontrakt z NFZ z zakresu urologii dziecięcej do końca roku. Wszystkie zaplanowane zabiegi dla chorych ubezpieczonych odbędą się planowo, nieodpłatnie w ramach kontraktu.

... czytaj więcej
04-07-2017 21:08:00 Kontrakt z NFZ na trzeci kwartał 2017 z urologii dziecięcej

Według właśnie otrzymanych informacji NFZ przedłużył kontrakt dla CENTERMED-u z zakresu urologii dziecięcej na 3-ci kwartał 2017 roku. Obejmuje on zabiegi w trybie jednego dnia oraz połączone z krótką (do dwóch dni) hospitalizacją.

... czytaj więcej
10-05-2017 21:49:00 Kontrakt z NFZ zaplanowany do czerwca 2017 przekroczony

Po rozliczeniu kontraktu za kwiecień okazuje się, że pozostała liczba punktów kontraktu jest mniejsza niż wykonywana przeciętnie przez miesiąc.

... czytaj więcej
Kontakt
Telefon do rejestracji:

(12) 370-82-00


Adres CENTERMED Kraków

ul. Św. Łazarza 14, Kraków

Przyjmuje codziennie od 9 rano,
jedynie w poniedziałki od 16stej.

Czwartki to dni w całości przeznaczone
na leczenia operacyjne.
____________________________
Pacjentom z okolic Wieliczki, gdzie sam mieszkam, proponuję wizyty w Centrum Medycznym 

BIOTAMED, ul. Wincentego Pola 4a, Wieliczka

w poniedziałki od 08:00

telefon rejestracji:

12 307 03 44

 

Jak do nas dojechać:

Urolog Dziecięcy dr Marek Górniak